Adoracje Najświętszego Sakramentu w parafiach w roku 2013/2014


DEKANAT BIECZ:

02.12 – Biecz – Kolegiata
03.12 – Biecz – św. Anny
04.12 – Binarowa
05.12 – Klęczany k. Biecza
06.12 – Kryg
07.12 – Libusza
09.12 – Lipinki
10.12 – Pagorzyna
11.12 – Rożnowice
12.12 – Wójtowa


DEKANAT BOGUCHWAŁA

13.12 – Boguchwała
14.12 - Kielanówka
16.12 – Lutoryż
17.12 – Mogielnica
18.12 – Niechobrz
19.12 – Rzeszów – Zwięczyca
12.12 – Wola Zgłobieńska
21.12 – Zabierzów
23.12 – Zgłobień


DEKANAT BRZOSTEK

27.12 – Bieździedza
28.12 – Błażkowa
30.12 – Brzostek
31.12 – Brzyska


AD 2014

02.01 – Dąbrówka – Gamrat
03.01 – Gogołów
04.01 – Januszkowice
06.01 – Kołaczyce
07.01 – Lublica
08.01 – Sieklówka
09.01 – Sowina


DEKANAT CZUDEC

10.01 – Babica
11.01 – Baryczka
13.01 – Blizianka
14.01 – Czudec
15.01 – Gwoźnica Górna
16.01 – Jawornik
17.01 – Lutcza
18.01 – Niebylec
20.01 – Nowa Wieś Czudecka
21.01 – Połomia
22.01 – Pstrągowa
23.01 – Wyżne


DEKANAT DĘBOWIEC

24.01 – Cieklin
25.01 – Dębowiec – parafia
27.01 – Folusz
28.01 – Harklowa
29.01 – Osiek Jasielski
30.01 – Osobnica
31.02 – Załęże k. Jasła
01.02 – Zawadka Osiecka


DEKANAT FRYSZTAK

03.02 – Frysztak
04.02 – Lubla
05.02 – Łączki Jagiellońskie
06.02 – Łęki Strzyżowskie
07.02 – Niewodna
08.02 – Przybówka
10.02 – Pstrągówka
11.02 – Stępina
12.02 – Ustrobna
13.02 – Wiśniowa


DEKANAT GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

14.02 - Budy Głogowskie
15.02 – Głogów – Niwa
17.02 – Głogów Małopolski
18.02 – Przewrotne
19.02 – Rogoźnica
20.02 – Rudna Wielka
21.02 – Styków
22.02 – Widełka
24.02 – Wysoka Głogowska
25.02 – Zaczernie


DEKANAT GORLICE

26.02 – Gładyszów
27.02 – Gorlice – Glinik Mariampolski
28.02 – Gorlice – Narodzenia NMP
01.03 – Gorlice – św. Andrzeja Boboli
03.03 – Gorlice – św. Jadwigi
04.03 – Kobylanka
05.03 – Małastów
06.03 – Męcina Wielka
07.03 – Ropica Polska
08.03 – Sękowa
10.03 – Smerekowiec


DEKANAT JASŁO WSCHÓD

11.03 - Czeluśnica
12.03 – Glinik Polski
13.03 – Jasło – Chrystusa Króla
14.03 – Jasło – Dobrego Pasterza
15.03 – Jasło – Matki Bożej Częstochowskiej
17.03 – Jasło św. Antoniego Padewskiego
18.03 – Jasło św. Stanisława
19.03 – Jasło – Wniebowzięcia NMP
20.03 – Jaszczew
21.03 – Szebnie
22.03 – Tarnowiec
24.03 – Warzyce


DEKANAT JASŁO ZACHÓD

25.03 – Bączal Dolny
26.03 – Jabłonica
27.03 – Jasło – MB Królowej Świata
28.03 – Jasło – Miłosierdzia Bożego
29.03 – Jasło – NSPJ i Niep. Serca NMP
31.03 – Lisów
01.04 – Skołyszyn
02.04 – Sławęcin
03.04 – Święcany
04.04 – Trzcinica


DEKANAT KOLBUSZOWA WSCHÓD

05.04 – Cmolas
07.04 – Kolbuszowa – Kolegiata
08.04 – Kolbuszowa Górna
09.04 – Kupno
10.04 – Poręby Dymarskie
11.04 – Werynia
12.04 – Zarębki


DEKANAT KOLBUSZOWA ZACHÓD

14.04 – Domatków
15.04 - Kolbuszwa - św. Brata Alberta
16.04 – Kosowy
22.04 – Niwiska
23.04 – Ostrowy Tuszowskie
24.04 – Przedbórz
25.04 – Trzęsówka


DEKANAT NOWY ŻMIGRÓD

26.04 – Desznica
28.04 – Faliszówka
29.04 – Głojsce
30.04 – Kąty
01.05 – Krempna
02.05 – Łężyny
03.05 – Nienaszów
05.05 – Nowy Żmigród
06.05 – Polany
07.05 – Samoklęski
08.05 – Skalnik
09.05 – Stary Żmigród


DEKANAT ROPCZYCE

10.05 – Ropczyce – Przemienienia Pańskiego
16.05 – Ropczyce – św. Anny
13.05 – Ropczyce – św. Barbary
14.05 – Ropczyce – św. Michała Archanioła
15.05 – Ropczyce – św. Urszuli Ledóchowskiej
17.05 – Ropczyce – św. Rodziny


DEKANAT RZESZÓW – FARA

19.05 – Miłocin
20.05 – Rzeszów – Bożego Ciała
21.05 – Rzeszów – Chrystusa Króla
22.05 – Rzeszów – Fara
23.05 – Rzeszów – MB Różańcowej
24.05 – Rzeszów – Podwyższenia Krzyża Świętego
26.05 – Rzeszów Św. Krzyża
27.05 – Rzeszów – Świętej Trójcy
28.05 – Rzeszów – oo. Bernardyni


DEKANAT RZESZÓW – KATEDRA

29.05 – Matysówka
30.05 – Rzeszów – MB Częstochowskiej
31.05 – Rzeszów – Miłosierdzia Bożego (Biała)
02.06 – Rzeszów – Katedra
03.06 – Rzeszów – Opatrzności Bożej
07.06 – Rzeszów – św. Jadwigi
05.06 – Rzeszów – św. Michała
06.06 – Rzeszów – Zalesie


DEKANAT RZESZÓW – POŁUDNIE

07.06 – Rzeszów – bł. Karoliny
09.06 – Rzeszów – MB Królowej Polski
10.06 – Rzeszów – MB Saletyńskiej
11.06 – Rzeszów – Narodzenia NMP
12.06 – Rzeszów – św. Jacka
13.06 – Rzeszów – św. Judy Tadeusza
14.06 – Rzeszów – Świętej Rodziny


DEKANAT RZESZÓW – PÓŁNOC

16.06 – Jasionka
17.06 – Łąka
18.06 – Łukawiec– Miłosierdzia Bożego
20.06 – Łukawiec – św. Piotra i Pawła
21.06 – Nowa Wieś Zaczerska
23.06 – Rzeszów – Staromieście
24.06 – Stobierna
25.06 – Terliczka
26.06 – Trzebownisko
27.06 – Wólka Podleśna


DEKANAT RZESZÓW – WSCHÓD

28.06 – Krasne
30.06 – Malawa
01.07 – Palikówka
02.07 - Rzeszów - bł. Władysława Findysza
03.07 – Rzeszów – Załęże
04.07 – Rzeszów – św. Józefa Sebastiana Pelczara
05.07 – Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza
07.07 – Rzeszów – św. Rocha
08.07 – Strażów


DEKANAT RZESZÓW – ZACHÓD

09.07 – Będziemyśl
10.07 – Błędowa Zgłobieńska
11.07 – Bratkowice
12.07 – Bzianka
14.07 – Dąbrowa
15.07 – Klęczany
16.07 – Mrowla
17.07 – Rzeszów – św. Mikołaja
18.07 – Świlcza
19.07 – Trzciana


DEKANAT SĘDZISZÓW MŁP.

21.07 – Borek Wielki
22.07 – Bystrzyca
23.07 – Czarna Sędziszowska
25.07 – Góra Ropczycka
24.07 – Kamionka
26.07 – Kawęczyn
28.07 – Nockowa
29.07 – Olchowa
31.07 - Sędziszów Młp. – Fara
30.07 – Sędziszów Młp. – Miłosierdzia Bożego
01.08 – Zagorzyce Górne
02.08 – Zagorzyce Dolne
03.08 - Sędziszów Młp. - Ojcowie Kapucyni

DEKANAT SOKOŁÓW MŁP.
04.08 – Górno
05.08 – Kamień
06.08 – Krzywa Wieś
07.08 – Podlesie
08.08 – Łowisko
09.08 – Mazury
11.08 – Medynia Głogowska
12.08 – Nienadówka
13.08 – Sokołów Młp.
14.08 – Trzeboś
16.08 – Trzebuska
18.08 – Wólka Niedźwiedzka

DEKANAT STRZYŻÓW
19.08 – Dobrzechów
20.08 – Glinik Zaborowski
21.08 – Godowa
22.08 – Grodzisko Strzyżowskie
23.08 – Krasna
25.08 – Strzyżów – Kolegiata
26.08 – Strzyżów – św. Józefa Sebastiana Pelczara
27.08 – Wysoka Strzyżowska
28.08 – Zaborów
29.08 – Żarnowa
30.08 – Żyznów

DEKANAT TYCZYN
01.09. – Błędowa Tyczyńska
06.09 – Rzeszów – MB Śnieżnej (Budziwój)
02.09 – Chmielnik
03.09 – Hermanowa
04.09 – Kielnarowa
05.09 – Lubenia
08.09 – Siedliska
09.09 – Straszydle
10.09 – Tyczyn
11.09 – Wola Rafałowska
12.09 – Zabratówka

DEKANAT WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
13.09 – Brzeziny
15.09 – Glinik
16.09 – Łączki Kucharskie
17.09 – Mała
18.09 – Nawsie
19.09 – Niedźwiada
20.09 – Szufnarowa
22.09 – Wielopole Skrzyńskie

DOMY ZAKONNE
23.09 – Siostry Karmelitanki Bose (Rzeszów)
24.09 – Siostry Wizytki (Jasło)
25.09 – Siostry Serafitki (Rzeszów – Katedra)
26.09 – Siostry Prezentki (Rzeszów)
27.09 – Siostry Szarytki Jasło
29.09 - Siostry Szarytki Kąty
30.09 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów, ul. Jastrzębia)
02.10 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów – Budziwój)
03.10 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Krasne)
01.10 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów – Dom Księży Seniorów)
04.10 – Siostry Sercanki - dom prowincjalny
07.10 – Siostry Sercanki (Frysztak)
07.10 – Siostry Sercanki (Rzeszów – Dom Prowincjalny)
08.10 – Siostry Sercanki (Biecz)
06.10 - Siostry Sercanki - Dom Biskupi
30.11 – Siostry Nazaretanki (Rzeszów)
29.11 – Siostry Nazaretanki (Kołaczyce)
8.10 – Siostry Saletynki (Rzeszów)
10.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Szebnie)
11.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Sędziszów)
13.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Ropczyce)
14.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie Kamień
16.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie
(Jasionka)
15.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów – św. Rocha - Słocina)
17.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów – św. Michała)
18.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów, ul. Dębicka)
20.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów, ul. Staromiejska)
21.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Kolbuszowa)
23.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Sokołów Młp.)
22.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Nienadówka)
24.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Medynia Glogowska)
25.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Cmolas)
27.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Gorlice - Glinik)
28.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rudna Wielka)
29.10 - Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie - Gorlice - św. Jadwigi
03.11 – Siostry Dominikanki (Tyczyn)
30.10 – Siostry Dominikanki (Rzeszów)
31.10 – Siostry Dominikanki (Lipinki)
04.11 – Siostry Dominikanki (Zaczernie)
07.11 – Siostry Felicjanki (Rzeszów – Katedra)
06.11 – Siostry Felicjanki (Gorlice)
08.11 – Siostry Felicjanki (Chmielnik)
05.11 – Siostry Felicjanki (Rzeszów – Fara)
10.11 – Siostry Felicjanki (Boguchwała)
12.11 - Siostry Saletynki (Rzeszów)
11.11 – Siostry Felicjanki (Głogów Młp.)
05.11 – Siostry Pijarki (Rzeszów)
21.11 – Siostry Michalitki (Jasło)
14.11 – Siostry Michalitki (Głogów Młp.)
15.11 – Siostry Michalitki (Wysoka Strzyżowska)
17.11 – Siostry Michalitki (Wielopole Skrzyńskie)
18.11 – Siostry Michalitki (Widełka)
13.11 – Siostry Franciszkanki od Miłości (Klęczany)
19.11 – Siostry Szkolne de Notre Dame (Kupno)
21.11 – Siostry Św. Franciszka Salezego (Brzostek)
20.11 – Siostry Opatrzności Bożej (Łąka)
24.11 – Siostry Serafitki (Bieździedza)
25.11 – Siostry Serafitki (Niechobrz)
22.11 – Siostry Serafitki (Strzyżów)
09.10 – Siostry Sługi Jezusa (Rzeszów)